31.10.07

Viimasel minutil, aga siiski tähtaja piiresse mahtudes - minu osalus projektis

Tegelikult on asjad juba ammu valmis tehtud, nagu näha, rohkemgi kui üks, aga oskasin oma fotoka kuhugi ära kaotada ja pilti ei õnnestunud ka kuidagi teisiti arvutisse saada (loll, kes vabandust ei leia, eks:P)

Alustasin endale randmesoojendajate tegemisega, mustri tuletasin ise ja parasjagu parajad said ka.


Paralleelselt poisile randmesoojendajad, loomulikult pealuudega, egas temavanustel teisiti saa :)


Ja kõige krooniks õnnestus mul see maailma kõige püsimatum poiss ka ise pildile saada, mingis olekus :D. Eesmärgiks siis demonstreerida triibumütsi, mis täiesti juhuslikult, täiesti projektiväliselt sai ka must-valge.


Üle-eelmises blogis näitasin ka sini-valget triibumütsi, mis vahepeal lõngakerastaatuses olles on nüüd jälle uueks mütsiks saanud, seekord siis juba parajam ja palju kantavam. Kohendasin ka Aiaia juhendit veidi, nii et pikad read on kõik üht värvi.
Ja veel... ilusat hingedeaja algust kõigile!

9.10.07

Kes paneb aja pihta? No uskumatult kiire on kogu aeg. Sipsan siis vahele väikse postituse ka. Poolikuid asju on vist 4, aga neid einäita, vaid hoopis tütre ja minu koostöös valminud ehet. Piiga klassijuhatajal oli eile sünnipäev ja ta tahtsi niiväga õpetajale midagi punast ja isetehtut kinkida, kaelakee näis kõige sobivam olevat. Mina mõtlesin kujunduse välja ning panin lapse pärleid tamiilile ajama. Otsustasime teha 1 nõelaga (muidugi sai vale otsus, oleks pidanud kaht kasutama paralleelselt). Esimene pool polnud midagi hullu, aga proovi sa tagasi tulla, et miskit valesti ei läheks. Rääkimata neist lugematutest sasipundardest tamiilis :D. Tegime sõbranna abiga suurema osa, aga Kellyle jäi ka ikka lõpupusimine. Lõpuks sai kee nii ilus, et kahju oli äragi kinkida. Ja seda õpetaja rõõmsat üllatust ja tütre rõõmu kinkimisel! :)

PS. Modell ei ole õpetaja :P