30.9.08

Nii, kiire tagantjärgi tegemine nüüd üles. augusti beež ja septembri oranž minu poolt sellised.

Beežiga ei osanud esialgu miskit tarka peale hakata, aga kuna Sandy meil kena šokolaadikarva teismeline piiga ja külmad ilmad tulekul, võtsin nõuks talle selga kampsuni teha. Täitsa ise leiutasin, otse loomulikult rohkete harutamistega, et ikka paras saaks, aga igatahes ta seda täiesti uskumatul kombel kannab ja ei kipugi seljast ära kiskuma ja laseb ka selga toppida (no need mõned hambajäljed sealjuures on ju tühiasi :P) Ju saab aru, et soojem on - ta oleks nagu lõunamaa päritolu, suvel otsis ka magamiseks kõige soojemad vatitekialused üles. Pilt on kole totakas/naljakas, ausalt ta tegelt pole sugugi selline, aga pildile teda normaalolekus püüda on sama võimatu kui kärbest õhupalliga tabada.

Albumist blogisse 2008


Augusti jaoks leidsin pisikese kera oranži säbrulist lõnga, ekstra ostma ei tahtnud midagi hakata, sest pole eriline oranžikandja. Aga sest pole midagi. Natuke kombineerimist ja arvutamist ning hargipitsiline sall oligi olemas. Pikkust sel meetrijagu, nii et läheb kenasti ümber kaela ja teist kordagi. Hakkan juba selle tooniga harjumagi :)
Albumist blogisse 2008

11.9.08

Sain ikka üle kivide ja kändude projekti teise osa tehtud ja pildile. Tahtsin proovida, kuidas on "poesokikanda" ja pöidlakiiluga kinnast teha, aga ega see mul eriti hästi välja kukkunud. Ilmselt oli asi selles, et leiutasin kõik ise, selle asemel, et targemaid inimesi ja nende nõuandeid lugeda. Teine asi muidugi, et mustriga asjadesse on neid natuke keerulisem/tüütum kududa. Harutamist oli ikka kohe [B]palju[/B]. Kiiluga kinnast ilmselt ei hakka enam proovima, aga poesokikand on täitsa mõnus teha, ühevärviliste sokkide juures kasutan seda arvatavalt ka edaspidi.
Siis oli mingil hetkel tunne, et ei jõuagi lõpuni, lõng saab enne otsa, sellega aga vedas - tervelt 60 cm jäi hallist lõnast alles :D, punasest mitu meetrit. Lõngad on järjekordselt jääkidekotist väljaotsitud, üritan seda ikka tühjendada, muidu pole uusi lõngu kuhugi panna, mida ju ka osta tahaks :). Nii halli kui punast oli veidi alla ühe toki, päritolust pole aimugi, materjal tundub näpu vahel villasegune.
Kolmas asi, mis segas asjade normaalset valmimist, oli see, et meie peaaegu-teismelisel taksipreilil oli väga suur ja õilis soov kudumist õppida... sinna kadus kaks minu bambusvarrast :evil: Ja lõpuks olid fotoka kõik akud nii tühjad, et ei saanud piltigi ette, ning laadimine venis tänaseni. Aga see konarlik tee on nüüd ikka läbitud ja tulemus on siin:
Albumist blogi 2008