31.5.11

Hubane kodu - mai

Tean-tean, aprill on vahele jäänud. Pole lihtsalt võimalust head pilti teha, ja seda, mis IT-sse kiiresti üles sai, ei taha siia panna.
Seega lähen kohe maikuu juurde :)

Kuna teatud pastori ennustus, et maailm lõpeb maikuus, ei täitunud, siis otsustasin, et mul läheb ilmselt tulevikus siiski pajalappe vaja. Päris tavalisi heegeldet ei tahtnud (üks heegeltöö niigi pooleli), õmblemine oli eelmisel kuul programmis, seega jäi kolmas variant - kudumine. Mustri leidsin Dropsist ja seda vist esimest korda elus ei kohendanud. Tavaliselt kipuvad kõik eeskujuks olevad esemed või juhendid mingit muud elu elama hakkama, nii et tegemise käigus tekib olulisi või vähemolulisi muudatusi, seekord aga muster üks ühele. Juhendit küll täpselt ei jälginud - riputusaasa punusin, mitte ei kudunud :).

Vardad nr 3, lõngaks talvisest punasest kampsunist järele jäänud karm villane ja must suvaline segu. Seega võib projekti liigitada vabalt ka "Kasutame ära lõngajäägid" alla. Mõõdud said küll täpselt nagu juhendis - 20x20 cm.

Algul pelgasin, et äkki jääb õhuke ja kõrvetab näpud ära, aga katsetasin täna ahjuplaatidega (millel mmmm... imemaitsvad viineripirukad peal) ja sain tõestuse, pajalapid on oma sündi ja eksistentsi väärt küll! :)