16.10.11

Tõmbame triipu


Ehk siis IT järjekordne projekt ja minu järjekordne hullumeelsuse näide, et oma 120% hõivatud aja juures on ilmtingimata tarvis mul veel mingites projektides osaleda. Ise jõuan vaevu aasta suurprojektigagi ühel lainel olla.

Aga asja juurde. Seekord ma tõepoolest ületasin end (loe: näpistasin aega kõige muu kõrvalt rohkem kui võinuks) ja pakun väljanäitusele kolm asja: peleriin iseendale, sokid ka iseendale ja beebimüts ... nojah, eks seda vaatab, kellele :P.

Plaanis oli teha ka šenilltehnikas vaip vannituppa, aga idee ei küpsenud õigeks ajaks valmis. Ja sallilõng sai liiga hilja ostetud, nii et triibusall jääb projektist välja, aga lähiajal tuleb kindlasti.

Peleriin oli mu kindel soov ja tahtmine juba ammust ajast. Alailma on häda, et kael ja õlad kipuvad külmetama. Päris pontšot ka ei tahtnud, samuti õlasalli, vaid just midagi sellist, mille saab õlgadele visata ja vajadusel ka eest kinni sättida.

Muidugi oli Karnaluks mu ohver (või mina tema oma, mine sa tea, mispidi seda vaadata tuleks). Igatahes said lõngad ostetud, uued vardad ka, nii et rahakotist läksid viimasedki sendid :D.

Lõngadeks sai varutud LoveGarni hall täisvillane Cosy Wool (kulus veidi üle 100 g) ja Novita valge efektlõng Softy (kulus ehk 75 g). Peab mainima, et Softy on ilmselt maailma üks pehmemaid ja mõnusaimaid lõngu, mis mulle näppu sattunud. Mul on kange tahtmine seda veel paar tokki osta ning üks hiigelsuur ja mõnus sall kududa. Makropildilt paistab lõnga struktuur veidi välja ka.

Vardad nr 9, kudumiseks kulus vaid kaks õhtut. Peleriini pikkus on ca 50 cm pluss soonik. Seljas kahjuks pilti teha ei saanud, paraku on mind üks eksemplar ja kedagi, keda pildistamise osas terroriseerida, läheduses paraku polnud.

Nööbid tegin lõngast - sisse 10 keerdu halli, peale valgega kaunistustiir. Kolm neist läks loojakarja, enne kui õige võtte käe sisse sain.

 

Teiseks siis sokid. Lõngaks LoveGarni IceLand - hall ja tumepunane. Mõlemat kulus ca pool tokki. Punane näeb nii vahva välja, justkui oleks koerakarvad või midagi sellist sisse kootud. Vardad 2,5.

 

Kolmandaks beebitüdrukule tuukrimüts. Lõng vanadest varudest (ausalt öelda pole koostisest aimugi, kuid tundub mingi sünteetilise segu olevat). Vardad nr 3.